Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Hyundai Filo Kiralama

Hyundai Filo Kiralama

Uzun dönem filo kiralama bir nevi operasyonel kiralama hizmeti olup,   özellikle büyük ölçekli şirketlerin İhtiyaç duydukları araçları satın almak yerine, araç sayısına göre uzun vadeli toplu kiralama hizmetidir.   Şirket sahipleri ihtiyaç duydukları aracı satın almaya karar verdiklerinde toplu para çıkışı yapmaları ya da kredi kullanmaları gerekir.   Ancak masraflar bununla da kalmayıp, satın aldıkları aracın bakım, onarım gibi masrafları ile vergi, kasko gibi mali sorumlulukları da üstlenmeleri gerekmektedir. Ayrıca aracı satmaya karar verdiklerinde de 2. El fiyatını belirsizliği gibi risk unsurları da göze almaktadır. Ancak filo kiralama ile istedikleri aracı aylık taksitler halinde ödeyerek araç ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Son zamanlarda hızla büyüyen araç kiralama hizmetinden Hyundai markalı araçlarda nasibi almış durumda. Bildiğimiz üzere Hyundai i gelişmiş performansı ve üstün modern tasarımı ile bireysel ya da kurumsal kullanıcıların vazgeçmeyeceğiniz markalardan biridir. Düşük yakıtımı ve yüksek düzeydeki konforu ile şirketlerin araç kiralama konusundaki özellikle filo tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır.  Hyundai  filo kiralama ekonomik ve konfor arayan şirket sahiplerinin seçebileceği özel markalardan biridir.

Hyundai Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda büyük oranda büyüyen filo kiralama sağladığı avantajlar sayesinde farklı meslek grupları tarafında büyük ilgi görmektedir. Hyundai i20 filo kiralama hizmetinin sağladığı avantajları say say bitiremeyiz. İhtiyaç duyulan araçları satın alırken, banka kredisiyle bile alınsa ilk başta belli miktarda peşinat ödenmesi gerekmektedir. Oysa ki, filo kiralama da kiralar aylık ödendiğinizden dolayı toplu para çıkışı olmaz ve şirketi öz sermayesi kasasında kalır. Hyundai  filo kiralama hizmetinde yapılan aylık düzenlemeler ile şirketin maliyetleri sabitlenir ve sabit bütçe sağlanır. Ayık ödenen kira fiyatları şirkete kira gösterilerek şirketin vergilerinden düşülür. Kasko, sigorta gibi mali sorumluluklar ile bakım, onarım, lastik değişimi gibi masraflar da filo kiralama hizmeti veren firmanın sorumluluğunda olduğu için şirketler için ciddi manada bir tasarruf aracıdır.

Neden Hyundai Filo Kiralama Tercih Edilmeli

Hyundai  filo kiralama hizmetini tercih etmek için bir neden değil, pek çok neden bulunmaktadır. Bildiğimiz gibi Hyundai  filo kiralama model araçlar rahatlığı kadar şık tasarıma sahiptir. Dizel ve benzinli seçeneği sahip olması da şirketlerin filo kiralama hizmetinde ilk tercih ettiklerin markalar arasında olmasının en önemli nedenlerinden biridir.

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız