Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
İstanbul Uzun Dönem Filo Kiralama

İstanbul Uzun Dönem Filo Kiralama

Şehir içinde gündelik işlerinizin çoğunu araç kullanarak halletmeye çalışırsınız. Bir noktadan öbür noktaya giderken her zaman en hızlı ve en kolay ulaşım yolunu tercih edersiniz.  Tercihlerinizi de hep bütçenize göre planlarsınız. Ulaşım ya da araç konusunda bütçeniz sıfır ya da ikincil el araçlara yetmediği durumlarda ise tercihiniz kiralık araçlar üzerine olur. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun araçları temin edebilmek için güvenilir kişi ya da kuruluşlar arayışı içine girerseniz. İstanbul oto kiralama alanında hizmet veren firmamız,   istek ve beklentilerinize uygun oto kiralama hizmeti vermekte olup, sizlerin imkânlarına uygun hizmetler sunmaktadır. Oto kiralama sektöründe kaliteli ve güvenilir şirketler arasında yer alan firmamız, günümüzün şartlarına yönelik faaliyet göstermekte olup,   oto kiralama hizmetlerimizi çağdaş ve modern şartlar altında yürütmeye çalışmaktadır. Sektörümüzde ön plana çıkan firmamız, modern araç yapısıyla her keseye uygun otomobil modelleri ile olanakları her alana duyurmaya çalışıyoruz. Araçlarımız siz değerli müşterilerimizin tercihine göre günlük, yıllık ve aylık olarak kiralanmaktadır. Günlük kiralama hizmetlerimizde oto kiralama ücretleri farklılık göstermekle beraber, haftalık ya da aylık kiralama hizmetimizde indirim yapmaktayız. Oto kiralama konusunda müşteri ayırt etme gibi hassasiyetleri bulunmayan firmamız tüm müşterilerine gerekli desteği verip, ilgi göstermektedir.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet İçin İstanbul Filo Kiralama

Araçların fiyatlarının bir hayli artış göstermesi ile birlikte ülkemizin genelinde bireysel ya da kuramsal şeklinde oto kiralama hizmetleri epey yaygınlaşmış olup,  araç kiralayan insanların sayısı da bir hayli artmış durumdadır. Şahsi bir araç satın almak gerek, bireysel olarak, gerekse de kurumsal olarak oldukça maliyetli olmaktadır. Vergisi, sigortası, bakımı, onarımı, lastiklerinin değişimi ve yakıtı derken maliyetleri kat kat artırmak mümkün olabilmektedir. Tercihler ikinci elden yan olması durumunda da ikinci el araçların satış değeri risk unsuru olarak görülmektedir. Bu ve buna benzer sebeplerden dolayı araç satın almak yerine,   kirama yapmak hepinize daha cazip gelmektedir. Özellikle uzun dönemli filo kiralama toplam maliyet nerede ise satın almak istediğiniz aracın aylık kiralarına eş değerdir. İstanbul oto kiralama hizmetleri veren firmamız,   oto kiralama konusunda kurumsallaşmış firmaların ilk sıralarında yer almaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılmış araçlarımız ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın ayrıcalığını yaşamaktayız. Araç kiralama fiyatlarımız, aracımızın modeline, kiralayacağınızı süreye ve pek çok faktöre bağlı olarak farklı seçeneklerdedir. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz durumunda daha net bir bilgi almanız mümkün olabilmektedir. Araçları satın almanın oldukça masraflı olduğu bu dönemlerde aracı kiralamak bütçeniz açısında daha uygun seçeneklere sahiptir. Özellikle kurumsal kaliteli ve güvenilir bir firmadan hizmet alındığı takdirde size düşen tek şey sürüş keyfini doya doya yaşamaktır. Bu anlamda firmamızın oto kiralama hizmetlerini tercih ederek, her açıdan kolaylığı ve konforu yaşamanız daha kolaydır.

İstanbul Uzun Dönem Filo Kiralama da Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Araç kiralama hizmetlerini genellikle acil durumdaki işlerinizi halletmek amacı ile tercih edersiniz. Şehir dışı seyahatler, tatile gidip gelmeler, hafta sonu kaçamakları için önce araç kiralama fiyatlarına daha sonra da aracın model ve durumunu mercek altına alarak kiralama hizmetlerini tercih edersiniz.  İstanbul oto kiralama hizmetinden yararlandığınız andan itibaren kiraladığınız araçlar sigortalanmakta olup, olası kazalar ile karşılanmanız durumda 24 sat içinde bizimle iletişime geçerek, kazanızı bildirebilirsiniz. Bu yüzden araç kiralama hizmeti alırken belli başı noktalara dikkat etmek kaliteli hizmet almak bakımından büyük yarar sağlar. Buna göre araç kiralarken dikkat edeceğiniz noktaların en başında araç kiralama şirketleri araç kiralama yaparken uzun dönem filo kiralama sistemi hususunda bilgi almaları gerekir. Tek tek araç kiralamak yerine uzun dönem filo kiralama daha karlı olmaktadır. Bir diğer önemli konu ise kiralama hizmeti veren firmanın 7/24 sat boyunca aktif bir servisi bulunması gerekmektedir. Bu sayede ihtiyacınız olduğu her anda yol yardım desteğinden de yararlanmış olursunuz. Firmanın araçların muayene ve bakımlarını düzenli yaptırmış olması ve araç değiştirme imkânının olması gerekmektedir. Araç kiralama sözleşmesini imzalayacağınız zaman bu noktalara göz önünde bulundurmanız sizin için daha avantajlıdır. Araç kiralama hizmeti almak ya da bu hizmet, le ilgili aklınıza takılan her türlü soru ve talepler için Raiden Road  çevrimiçi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız