Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
 İzmir Bornova Araç Kiralamanın Avantajları

 İzmir Bornova Araç Kiralamanın Avantajları

Araç kiralama hizmetlerimizde birden çok alternatif bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında yer alan İzmir Bornova araç kiralama hizmetlerimizi le İzmir Bornova’da haftanın her günü 7/24 sat boyunca her türlü ihtiyaçlarınız çözüm üretiyoruz.  Araç kiralama firmamızda araç kiralamadan tutup filo kiralamaya kadar tüm bireysel ya da kurumsal müşterilerimizi n ihtiyaçlarına yönelik hizmetler mevcuttur.   Alanında deneyimli güler yüzlü ekibimizle beraber verdiğimiz araç kiralama hizmetleri tamamen siz değerli bireysel ya da kurumsal müşterilerimize hitap etmektedir. Son model ve sıfır kilometreye yakın zengin araç filomuzla sizlerin araca ihtiyacınız karşılamak tan gurur duymaktayız.  Araç kiralama sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler, oto kiralama,  filo kiralama, havalimanı araç kiralamadır.

İzmir Bornova Araç Kiralama

Ülkeminiz büyük şehirlerinden üçüncüsü olan İzmir’de araç kiralama oranı git gide artmaktadır. Bu artış da çoğu zaman belli başlı olumsuzluklar doğurmaya başladı. Özelikle yoğun nüfus kalabalığı dikkate alındığında durum iyice netleşmektedir. Vatandaşlar araç kullanımlarında hem masraftan hem de parkların yetersizliği gibi olumsuzlarda şikâyet edip durmaktadırlar. Bu doğrultuda insanların tercih edeceği en uygun alternatif ihtiyaçları olan aracı kiralamak, yani araç kiralama hizmeti almaktır.  İzmir Bornova araç kiralama da vatandaşların tüm yüklerini üzerinden atmaktadırlar çünkü araç kiralama şirketimiz işlerini belli bir düzen içinde titizlikle yapmaktadır. Araçların bakım, onarım masrafları lastik değişimleri, sigorta ve kasko gibi mali yükümlülükleri bizzat kendimiz karşılamaktayız.  Müşteriye düşen görev ise bizimle gerekli anlaşmaları yapıp, aracı teslim almak ve doya doy keyfini çıkarmaktadır.

Araç Kiralamanın Olumlu Halleri

  •  İzmir Bornova araç kiralama sektöründe öncü olan firmamız araç kiralamanın olumlu hallerini şu şekilde sıralamaktadır;
  •  Müşterilerimizin daha az giderleri olmaktadır.
  •  Aracın vergileri müşteriye ait değildir,
  •  Üstelerimiz aracın HGS vs. gibi sorumluluklardan mükellef değildirler.

Bireysel araç kiralama hizmetlerinden yararlananlar ihtiyaçlarını hem ekonomik hemze rahat bir şekilde karşılamaktadırlar.

 

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız