Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Kurumsal Araç Kiralama Kampanya ve Fiyatlar

Kurumsal Araç Kiralama Kampanya ve Fiyatlar

 

Araç kiralama hizmetinin firmalara katkısı tartışmasız fazladır. Hala bu konuda kararsız olan firmalar olsa da genel algı artık firmaların araç almaktansa kiralık araç tercih etmesi yönünde. Bunun bir çok avantajı söz konusu. Kurumsal araç kiralamayla firma araç almak için harcayacağı sermayeyi getirisi yüksek bir yatırıma dönüştürebilir, kasko, sigorta, MTV gibi ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmaz. Vergileri gider gösterme imkanı, yedek araç sağlayarak iş kesintisini engeller, servis ve bakım gibi durumlarda zaman kaybını engeller iş akışını ve konsantrasyonunu bozmaz. Sunduğu avantajlar sayesinde hizmet kaliteleri de artmaktadır.

Kurumsal Araç Kiralama Hizmetleri Nelerdir?

Araç seçiminde farklı marka ve model seçenekleri, ile göre plaka seçim imkanı, danışmanlık hizmeti, 7/24 müşteri hizmetleri, periyodik olarak yapılan bakım ve onarım hizmeti, hasar yönetimi ve yedek araç imkanı, yaz ve kış lastiği değişimi, HGS/OGS gibi geçiş sistemlerinin yönetimi, kurumsal kimlik uygulama ve filo takip hizmeti gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak için kurumsal araç kiralama kampanya ve avantajlı teklifleri değerlendirmek gerekir.

Araç Kiralamada Avantajlar

Kurumsal araç kiralama kampanya seçenekleri için büyük filo firmalarından teklif almak ve bu teklifleri karşılaştırarak en uygun olanını değerlendirmek önemlidir. Profesyonel bir kadro ile çalışmak ve yaygın hizmet ağının olması firma tercih ederken dikkat edilmesi gereken faktörlerdendir. Uluslar arası çalışan araç kiralama firmaları ülkenin her yerine hizmet vermektedir. Bu ve benzeri firmalar kredi kartı ile yıllık araç kiralamada avantaj sağlamakta, üyelik ile birlikte indirim ve avantajlardan faydalanabilmektedir. Kurumsal araç kiralama kampanya seçenekleri sunan firmalar hizmet politikasından da ödün vermeden müşteri memnuniyetini hat safhada tutuyor. Araç kiralamanın kurumsal olması firmaya vergi ve amortisman gibi giderler sağladığından firma için mali açıdan avantaj sağlamaktadır. Yapılan araştırmalarda kredi yada peşin alım ile yapılan araç alımları ile araç kiralamanın maliyeti arasında 5bin tl ile 10 bin tl arasında bir maliyet ile kiralamanın avantajlı olduğu tespit edilmiştir.  Kurumsal araç kiralamanın sunulan hizmetler ve mali açıdan firmaya katkısı değerlendirilerek araç kiralamak yada satın almak konusunda karar vermek gerekir.

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız