Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Peugeot Filo Kiralama

Peugeot Filo Kiralama

Filo kiralama denildiği zaman karmakarışık durumlar akla geldiği için en basit hali ile filo kiralamayı şu şekilde anlatabiliriz; filo kiralama belli bir zaman içinde kiralanan araçların aylık ödeme kapsamında kurum ve kuruluşlara tahsis edilmesi işidir.  Büyük ya da küçük ölçekli şirketler için faydalı finansman türüdür, demek daha doğru olacaktır.  Günümüzde büyük ya da küçük ölçekli şirketleresin bu yönteme dönüş yaptıklarını görebiliyoruz özellikle, satış pazarlama ve lojistik şirketlerin binek araçlara ihtiyaç duyduklarından dolayı aynı anda onlarca aracı satın almaları kolay değildir. Bu durum aynı zamanda iş kaybına da neden olabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı şirket sahipleri ihtiyaç duydukları aracı satın almak yerine filo kiralamayı sağlayarak hem finansal açıdan hem de iş verimliliği açısından büyük avantaj sağlamaktadır.  Peugeot markasının ürün ve hizmetler bütünüyle farklı mesleklerin araç ihtiyaçları ve filo yöntemiyle ilgili finansman ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Peugeot filo kiralama hizmete girmiştir.   Bu hizmet sayesinde büyük ya da küçük ölçekli şirketler araç kullanım giderlerini doğra bütçelemesinin yanı sıra araç kullanımıyla ilgili hizmetler bütünü de sahip olacaklardır.

Peugeot Filo Kiralamanın Avantajları

Şirket sahipleri Peugeot filo kiralama ile sıfır km ‘ye yakın son model araçlar ile her türlü araç ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bunu dışında araç kiralama bedelleri şirkete gider olarak yansıtıldığından dolayı şirkete vergi avantajı sağlamaktadır.   Satın alınan araçlar düzenli aralıklara bakıma gereksinim duymaktadırlar. Ancak araç kiralama bakım masrafları kiralama şirketine ait olduğu için şirketlere bakım avantajı doğmaktadır. Yine aynı şekilde araçların Kasko, araç muayenesi, vergi, trafik ve denetim pulu sigortası gibi tüm mali sorumluluklarda kiralama şirketine ait olduğu için şirket sahipleri bunlardan da mükellef sayılıyorlar. Ayrıca kiralama kredi borçlanması olarak Sayılmadığından dolayı şirktin öz sermayesi kasasında kalmaktadır.

Peugeot filo kiralama Fiyatları

Peugeot filo kiralama fiyatları kiralana aracı, aylık, yıllık ve ya da haftalık gibi durumuna göre değişmektedir. 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz filo kiralama fiyatları aynı zamanda müşterinin istediği modele göre ve yapacağı km göre de belirlenmektedir.

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız