Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Bireysel Araç Kiralama Danışmanlığı
Bireysel Araç Kiralama Danışmanlığı

Kısa süreli günlük ve aylık kiralamalarda sunduğumuz danışmanlık hizmetimiz kişiye özeldir. Sizlere hızlı ve güvenilir uluslararası markalaşmış kiralama firmaları ile hizmet sunmaktayız. Sizlerin ihtiyacınızı tespit ederek kısa süre içerisinde rezervasyon işlemini gerçekleştirerek seyahate çıkmanızı sağlıyoruz. Tatil seyahatlerinizde, gurbetçi olarak Türkiye seyahatlerinizde ya da özel ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi desteği en iyi markalar ile sağlamaktayız.

Araç Kiralamak İçin Doğru Yerdesiniz

Günümüzde birçok insan bir yerden bir yere seyahat etmek istediği zaman araç kiralama seçeneğini kullanıyor. Kimi zaman seyahati gerçekleştirebilmek için, kimi zamansa gittiği yerde şehir içinde kullanarak dilediği yere gitmek için… Araç kiralama sektörü son yıllarda inanılması güç boyutta büyümüştür. Öyle ki; arabası olan kişiler ve aileler bile artık kiralık araçları tercih etmektedirler.  Adana oto kiralama konusunda yardımcı olmak için her zaman bir telefon uzağınızdayız.

Bireysel Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli

1- Aracın kilometresini kontrol edin. Yapacağınız ilk iş kilometreye bakmak olmalı.

2- Aracın 3 yaşından genç olmasına dikkat edin.

3-  Özellikle şehirlerarası seyahat etmek istiyorsanız, az kullanılmış yeni araçları tercih etmenizde fayda var. Güvenlik donanımını inceleyin. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerleri gibi kısımları kontrolden geçirin. Seyahatinizde çocuk da varsa çocuk koltuğu talep edin.

4- Herhangi bir sıkıntıda hangi numarayı arayıp kiminle konuşacağınızı öğrenin.

5- Aracın bir kusurunun ya da hatasının olup olmadığını kendiniz kontrol edin. Farların yandığından ve ışıklarının çalıştığından emin olun. Herhangi bir sorunu hemen ilgili kişiye bildirin ve sözleşmeye not düşmelerini isteyin.

6- Araç kiralama sözleşmesi yapın. Unutulursa hatırlatın.

7- Kiralanacak olan araca istenilen fiyatın neleri kapsadığını öğrenin.

8- Araca ait kasko ve diğer sigortaların eksiksiz olduğundan emin olun. Kaskosu ve sigortası bulunmayan bir araç ile kaza yaparsanız, araç kiralık olduğu için trafik sigortası da hasarı karşılamayacaktır. Bu yüzden tüm masrafları sizin ödemeniz gerekebilir.

9- Araç içindeki ek sürücüler için ücrete gerek olup olmadığını ve isimlerinin, yapılan sözleşmede belirtilmesi gerekip gerekmediğini sorun. Gerekiyorsa kiralama sözleşmesine diğer şoförleri de ekleyin. Çünkü sözleşmeye dahil olmayan bir kişiye aracı kullandırmanız durumunda sözleşmenin geçerliliğini tehlikeye atmış olursunuz.

10 – Erken rezervasyon her daim fiyat avantajı sağlar.  Araç kiralama adana için önceden rezervasyon yaparsanız aracınızı çok daha uygun fiyata kiralama imkanı bulmanız mümkündür. Belirlenen gün sayısını geçen kiralamalarda da indirim uygulanması mevcuttur.

11- Rezervasyonunuzu gerçekleştirirken şirketin iptal işlemlerini de mutlaka öğrenin. Özellikle, iptal ücretinin olup olmadığını ve ceza ödememek için firmaya en geç ne zaman haber vermeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.

12- Büyük kiralama şirketleri internet kullanıcılarına özel indirimler sunmaktadır, mümkün olduğu kadarıyla bunlardan yararlanmaya çalışın. Bireysel araç kiralama konusunda web sitelerini takip edin.

Araç kiralama hizmeti alacağınızda seçeceğiniz aracın ihtiyaçlarınızı karşılamasına dikkat etmelisiniz. Eğer aileniz kalabalık ise ve birlikte yol alacaksanız o zaman sedan bir araç kiralamanız yararınıza olacaktır. Firmamızın bünyesinde sedan araç seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca seçeceğiniz aracın temiz ve bakımlı olmasına mutlaka dikkat ediniz. Aracın belirli bakımlarının yapılmasıkonforlu bir yolculuk yapmanıza imkan sunar. Bu konuda kiralama hizmeti alacağınız firmaya mutlaka sormalısınız. Aksi takdirde bakımı yapılmayan araç sizi yarı yolda bırakabilir ve zorluk çıkarabilir. Buda tüm planlarınızı olumsuz olarak etkiler. Özellikle de lastik bakımlarının yapılması gerekir. Bu konuda firmamız titiz bir çalışma göstermektedir. Raiden Road Araç Kiralama Asistanlık Hizmeti ile sektör içerisinde lider konumda yer almakta olup garantili hizmetin anahtarını size sunmaktadır

 

FIAT EGEA 1.6
₺467/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
HONDA CIVIC

HONDA CIVIC

Sedan
₺534/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik