Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Yat ve Tekne Kiralama Danışmanlığı
YAT KİRALAMA DANIŞMANLIĞI

Yelkenli Kiralama

Aileniz ile konforlu bir mavi yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Fethiye’nin koyların da nefes alırken, Ölüdeniz’de nefesinizi tutmalı, Saklıkent Kanyonunda hayat bulmalısınız. Deneyimlerin en güzelini sizlere sunan huzurlu bir seyahatin adıdır Yelkenli.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Katamaran Kiralama

Yelken ve konforun tadını bir arada yaşayabilirsiniz. Marmaris’te, Mavi ile yeşilin uyumuna güzel bir Katamaran ile tanıklık edebilirsiniz.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Motoryat Kiralama

Dünya’nın en meşhur Göcek yat rotarından birini deneyimlemek, lüksün ve zerafetin tadını çıkarmak için Motoryat tercih edebiliriz.

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gulet Kiralama

Türkiye Guletlerinin en güzel yuvası olan Bozburunu kiralayacağınız Guletiniz ile keşfetmeye ne dersiniz. gözlemleyin. Guletleri ile ünlü bu sahil kasabasıyla Gulet tercih ederek tanışabilirsiniz.

 

Yat Kiralama

Yat kiralamak günümüzde tercih edilen tatil ve gezinti şekillerinden birisi olmaktadır. Normal tatile göre daha çok birkaç kişiyle yapılmak istendiğinden kafa dinleme tatili denebilmektedir. Yat kiralamanın güzel yanları bulunmaktadır. Tekne ve yat fiyatları aldığınız tekne çeşidine göre değişebilmektedir. Boyutlara göre değişirken saatlik günlük veya haftalık olarak da farklılık gösterebilmektedir. Kiralayacağınız kişi sayısına göre seçim yapmak doğru olacaktır.
Yat kiralama yaparak tatilde rotayı kendiniz belirleyebilmektesiniz. İstediğiniz yere gidip durabilir hatta yüzebilirsiniz. Akşam güneşin batımını ve sabah güneşin doğuşunu izlemek de yat kiralayanların büyük çoğunluğunun yaptığı hobilerden birisidir.

Yat Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yat kiralarken teknenin özellikleri iyice bilinmelidir. Deniz yolculuğuna çıkılacağı için her ihtimal göz önüne alınarak hareket edilmelidir. Yat kiralama öncesinde araştırma yapmanız oldukça önemlidir. En kötü fikir sahibi olmak bile çoğu durumda hayat kurtarıcı bir özellik olmaktadır. Teknenin türleri iyi bilinmelidir. Tekne türü bilindikten sonra malzeme bilgisi de bunu takip eden bilinmesi gereken bir bilgidir. Yakıt türü, kamera sayıları, teknede bulunan eşyaların cinsi bilindiğinde planınıza uygun bir rota izlemek daha kolay olmaktadır.

Yat Kiralama Fiyatları

Yat kiralama fiyatları tekne türüne ve donanımlarına göre değişebilmektedir. Donanımlar tatil kalitesini arttırdığından dolayı ücret de aynı oranda artmaktadır. Teknelerin yakıt konusunda da fiyat değişiklikleri görülebilmektedir. Örneğin dizel tekneler daha ekonomik olduğundan benzinli teknelere göre hem az yakar hem de kiralaması ucuzdur. Teknenin donanımı da geçireceğiniz vakit için önemlidir. Bomboş tekneye göre dolu teknede vakit geçirmek daha kolay ve eğlenceli olmaktadır.

Yatla Gezilebilecek Alanlar

Yat kiralama yaparak kıyı kenarlarında güzel tatiller yapabilirsiniz. Akdeniz ve ege kıyılarında tatil yapmak tekne tatili yapmayı sevenlerin gözde noktalarından biri olmaktadır. Tatile çıktığınız grubun da isteğine göre tatil süresi boyunca ister tek bir koyda isterse de koyları gezerek tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız olarak sizin en güzel vakit geçirmenizi sağlamak için donanımlı teknelerimizi sizlerin hizmetine sunmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde tekne bakımlarımız aksatılmadan yapılmakta ve temizliğine de son derece önem verilmektedir. Fiyatlar konusunda uygun fiyatlara tatil yapmanın tadını çıkartabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek en özel tatil fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

FIAT EGEA 1.6
₺467/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
HONDA CIVIC

HONDA CIVIC

Sedan
₺534/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
tüm kiralık araçlar