Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
BMW 3.20i

BMW 3.20i

Sedan
₺1.111/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
Kiralama koşulları:
Depozito ₺300027 yaş üstüEhliyet 3 yıl ve üzeri1 Kredi kartı (sürücüye ait)Günlük maks. 500 km+7 gün üzeri 4000 km limitli

BMW 3.20i

*İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Dalaman, Bursa, Eskişehir, Bodrum Hvl, Samsun, Konya, Trabzon illerinde geçerlidir.

*Marka, model ve renk garantisi bulunmamaktadır!

• Günlük fiyatlara %18 Kdv dahildir.

• Rezervasyon yaptırdınız ve voucher’ınız sizlere geldiyse rezervasyon numaranız ile aracınızı belirttiğiniz saat ve lokasyondan alabilirsiniz.

• Araç alışınıza 1 gün kala sizleri otomatik arama sistemi ile arayarak aracı alıp alamayacağınızın teyidi alınır. Hayır  olarak tuşlama yaparsanız  rezervasyonunuz iptal olur ve tüm haklarınızı kaybedersiniz. Araç alamazsınız.

• Kilometre aşım ücreti araç grup bazında KM başına 0,71 – 2,29 TL + KDV olarak değişkenlik göstermektedir.Günlük 500 km. kullanım hakkınız bulunur. 7 günü aşan kiralamalarda 4.000km. hakediş olur.

• Aracın teslim alındığı ofisten farklı bir ofise iadesinde oluşabilecek tek yön ücretleri mesafeye göre değişkenlik gösterebilecek olup kiralama fiyatlarına dahil değildir.Rezervasyon aşamasında sizlere ücret bilgisi sunulacaktır.

• Kiralama çözüm ortağımız, kiralamlarınızdaki hasar güvencesini , tüm periyodik bakımları, yıllık bandrol (MTV) ücretlerini, zorunlu trafik sigortası bedellerini, hırsızlık güvencesini içermektedir. Karşılıklı olarak tutulan kaza tespit tutanağı veya resmi polis/jandarma raporu temin edilen hasarlar hasar güvencesi kapsamında karşılanır.Eğer tutanak tutulmaz ise tüm masraflar sizlere rucü edilir.

• Kiralama süresinin sonunda, sürenin uzatılmak istenmesi halinde, yeniden fiyat teklifi paylaşılacak olup, günün koşulları doğrultusunda fiyatları revize etme hakkını saklı tutarız.

• Kiralama çözüm ortağımız, kiralamalarındaki hasar güvencesini , tüm periyodik bakımları, yıllık bandrol (MTV) ücretlerini, zorunlu trafik sigortası bedellerini, hırsızlık güvencesini içermektedir. Karşılıklı olarak tutulan kaza tespit tutanağı veya resmi polis/jandarma raporu temin edilen hasarlar hasar güvencesi kapsamında karşılanır.Trafik kanunlarına aykırı durumlarda (alkol, uyuşturucu madde vb. )hasarlar kullanıcıya rücu edilir.

• Fiyatlara Hırsızlık Güvencesi dahildir.(Sigortanın belirlediği önlemlerin alındığı tutanakta olmaldır, anahtarı unutma, ruhsat kaybetme veyahutta herhangi bir zorluk olmadan aracın kayıp olmasından sürücü yükümlüdür. )

• Ek kullanıcı, ek güvenceler, kış lastiği, bebek koltuğu, navigasyon gibi ek ürün ve hizmetler isteğe bağlı olup, kiralama fiyatlarına dahil değildir.

• Kredi kartı ile yapılacak kiralamalarda kullanıcının kendi isminin yazılı olduğu kart ile ödeme yapması zorunludur. Araç tesliminden önce kredi puanı sorgula yapılmaktadır. Kredi puanının  o gün için belirlenen alt limitten düşük olması durumunda kurum araç temin verme hakkını saklı tutar.

• Kredi kartlı kiralamalarda araç gruplarına göre değişkenlik gösteren oranlarda depozito alınır, HGS kullanımları, trafik cezaları, eksik yakıt gibi sonradan oluşabilecek maliyetlerin kesintisi yapıldıktan sonra araç tesliminde karta iade edilir.

• Araçlar dolu depo ile teslim edilip, dolu olarak iade alınır. Yakıt masrafları yukarıdaki fiyatlara dahil değildir.

• Yaş ve ehliyet deneyimi:

Ø  Ekonomi segment araç gruplarında sürücünün en az 21 yaşında ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olması koşulu aranır.

Ø  Konfor segment sürücünün en az 25 yaşında ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olması koşulu aranır

Ø  Lüks segment sürücünün en az 27 yaşında ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olması koşulu aranmaktadır.

Ø  Sürücü yaş kriterlerini karşılamayan kullanıcılar, genç sürücü ek paketini satın alarak kiralama yapabilirler. En az 1 yıllık ehliyet sahibi olmayan sürücülere, sürücü yaşı kriterlerine bakılmaksızın araç kiralaması yapılmaz.

• Kurum filosu  yenilendikçe araç marka – modelleri değişiklik gösterebilecek olup, firma araç grupları, modelleri ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• KİRACI, kiralamış olduğu araçları kiralama hizmeti vermek amacıyla kullanamaz.

 • Kurumun sizlere araç teslim ettiğinde imzalatılan Genel Kiralama koşulları  daima geçerlidir.

• Talepleriniz rezervasyon aşamasına geçtiğinde yukarıdaki tüm koşulları bilerek ve kabul ederek bizlerden rezervasyon yapılmasını istemiş olmaktasınız. Sizlerin bu koşul ve şartlara uymamanız durumunda, araç teslim edilmez ve ne kurumumuz ne de çözüm ortağımız oluşabilecek olumsuzluklardan ve kayıplardan (maddi manevi)  sorumlu tutulamaz.

Keyifli seyahatler dileriz…