Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Close

Esnek, Erişilebilir ve Ekonomik!

Esnek, Erişilebilir ve Ekonomik!

Hakkımızda

Raiden Asistanlık hizmeti Türkiye’nin önde gelen firmaları ile kobilere hizmet veren bir şirkettir. Firmalarımızın yol arkadaşı olarak ulaşım çözümleri ile hizmetlerimizi sunmaktayız.

Sektörde yaklaşık olarak 10 yıllık deneyim sonrasında kurum hizmetlerine vermeye başladık. Tecrübeli ekibimiz ile sizlere hizmet sunarken saatlik, günlük, haftalık, aylık hizmetlerimizi siz değerli partnerlerimize sunmaktayız.

Yurt dışı ve yurtiçi taleplerimizin artması ile stratejik olarak kısa süreli hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kurumunuzun ya da bireysel taleplerinizin gerçekleştirilmesinde aracılık hizmeti verilerek sizlere hızlı, ulaşılabilir ve kesintisiz hizmet vermek için yola çıktık. Bu süre zarfında çalışmaya başladığımız tüm partnerlerimiz ve bireylerin olumlu geri dönüşleri ile ürün kalemlerimizi çeşitlendirdik.

Değişen ve gün geçtikte evrilen kiralama ihtiyaçlarınına göre birçok lokasyonda hizmet vermekteyiz. Ticari etik kurallarını kendimize pusula alarak çıktığımız bu yolculukta, bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunar, sağlıklı ve keyifli seyahatler dileriz.

Saygılarımızla..

Tüm Araçları Görüntüle