Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Karavan Kiralama Danışmanlığı
Karavan Kiralama Danışmanlık Hizmeti
Tatil çeşitleri içerisinde hayatımıza renk katan KARAVAN tatili, en vazgeçilmez ve denenmesi en çok istenen özel bir deneyimdir. KARAVAN TATİL deneyiminiz için sizlere özel bir danışmanlık sunmaktayız. Karavan kiralamalarında tecrübeli bir ekip ile sizlere 3 farklı alternatif sunmaktayız.

MOTOKARAVAN; Eviniz ile yolculuk diyebiliriz. Rahat ve konfor açısından sizlere lüks ile doğal yaşamı entegre eden bir seyahat aracıdır. Fiat Ducato model aracı geniş hacmi içerisinde tuvalet/banyo, mutfak, yatak modülleri ile keyifli ve minyatür bir yaşam imkanı sunmaktadır. Bu araç için çekiş gerekli olmayı 2 ya da 4 kişilik seyahatlere uygundur. Ulaşımınızı Ducato ile yapabilir ve konaklamanızı da keyifle sürdürebilirsiniz.

ÇEKME KARAVAN – KUGA ya da EGEA; Çekme Karavan özgürlüğünüzü bir adım daha ileri taşımaktadır. Çekme Karavan’a monte edilen araç ile seyahat edebilmektesiniz. Araç ve Çekme Karavan aynı anda sizlere kiralanmaktadır. Karavanınızı park edip aracınız ile çevre keşifleri yapma imkanını sizlere sunmaktadır.

OFFROAD; Farklı dizaynı ile dikkatleri üzerine çeken bu Karavan modeli ile ekstrem spor seyahatlerinizde kayak, dağcılık, dalış gibi ya da sessiz bir dağ yamacında kahve yudumlamak isteyen kullanıcılar için birebirdir.

Her Karavan çeşidinde sizlere kiralama danışmanlığı yaparak ilettiğiniz tarih aralıkları için uygunlukları alınarak sizlere destek olmaktayız.

Karavan Kiralama

Karavan kiralama tatil yapmanın farklı çeşitlerinden birisidir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen tatil türleridir. Karavanla tatil istediğiniz alanda ve zamanda yapılabildiğinden daha çok yer gezmek için veya istediğiniz manzarayı izlemek için seçilen bir tür olmaktadır. Karavanların da çeşitleri bulunmaktadır. Araştırmalar yapılarak kendinize en uygun karavanı seçmelisiniz. Karavan fiyatlarına bakıldığında kiralamak satın almaktan daha ekonomik olmaktadır.  Genellikle küçük tatiller gerçekleştirildiğinden dolayı karavan tatili oldukça zevkli geçmektedir. Karavan hakkında genel bilgi sahibi olmak tatilin huzuru ve gidişatı için oldukça önemli bir detaydır. Çıkabilecek herhangi bir soruna karşı önceden tedbirli olmak tatilde zaman kaybını ve huzursuzluğu engellemektedir.

İyi bir karavanda fazla donanım bulunduğundan tatiliniz gayet konforlu geçebilir. Karavan seçerken konforuna da dikkat edilmesi gerekmektedir. Standart karavanlarda temel ihtiyaçları sağlayan eşyalar bulunmaktadır. Buna örnek olarak prizler, banyo alanı, mutfak alanı, yataklar ve koltuklar verilebilir. Temel ihtiyaçlar karşılandığı taktirde kalan ihtiyaçlar dışarıdan kolaylıkla sağlanabilmektedir. Karavandaki konfor türü karavanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Karavanların metrekare alanları markalara göre değişiklik gösterebildiğinden size uygun olan karavanı kiralamalısınız.

Karavan Türleri

Karavanlar iki farklı türe ayrılmaktadır. Bunlar motor karavan ve çekme karavan olarak ayrılmaktadır. Motor karavanlar bilindiği üzere herhangi bir servis aracı benzeri aracın karavana çevrilmesiyle oluşturulmuş bir karavan türüdür. En çok tercih edilen tür olmaktadır. Diğer karavan türüne göre daha büyük olduğundan konforu ve seyahati de oldukça kolay olmaktadır. Karavan bilindiği üzere yataklı bir araba olduğundan evle birlikte geziliyormuş gibi hissiyat vermektedir. İkinci bir tür olan çekme karavanlar araç arkasına bağlanan karavanlardır. Kendilerinin motoru bulunmadığından traktör römorku gibi çekilerek kullanılmaktadır. Büyüklükleri taşıyacağı araca göre değişiklik göstermektedir. Büyüklük arttığından dolayı ağırlık da artacağından performans açısından da aracınıza göre çekme karavan seçmelisiniz.

Firmamızdan kiralayabileceğiniz karavanlar ile kafa nereye siz oraya mantığı ile özgürce tatil yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Karavan tatilinin en güzel yanı istediğiniz alanda, istediğiniz manzarada olduğundan insanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Firmamızda karavanlarımız kullanıldıktan sonra üst düzey hijyen kurallarıyla temizlenip hizmetinize sunulmaktadır. Sizler de bu keyfin tadını çıkartmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

FIAT EGEA 1.6
₺467/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
HONDA CIVIC

HONDA CIVIC

Sedan
₺534/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik