Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Şoförlü Araç Kiralama ve Transfer Danışmanlığı
Şoförlü Araç Kiralama Hizmet Asistanlığımız, gideceğiniz lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlayan hizmettir. Kurumsal iş seyahatlerinde sıklıkla tercih tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti güvenilir ve trafik riskinizi minimum seviyelere indirmesini sağlamaktadır. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi kozmopolit şehirlerde güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

  
Transfer Hizmeti; Talep edilen iki lokasyon arasında sizlerin transferi sağlanmaktadır. Şoförlü hizmetimize kıyasla daha kısa süreli olup transferin gerçekleşmesi ile biten hizmetimizdir. Özellikle Havalimanlarından ya da belirlenmiş lokasyondan alınan misafirin varış noktasına ulaştırılmasını sağlamaktayız. Şehirlerarası transfer hizmeti içinde sizlere destek olmaktayız.

Şoförlü Araç Kiralama

İş seyahati ya da herhangi bir etkinlik açılış, organizasyon için gittiğiniz bir şehrin yoğun trafiğinde stres çekmek istemiyorsunuz ya da vaktiniz kısıtlı ise şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Trafik kurallarına vakıf olan tecrübeli eğitimli şoförlerimiz ile adres aramaya gerek kalmadan gitmek istediğiniz adrese kısa zamanda ulaşabileceksiniz. İster yurtdışı osun isterseniz de yurtdışı olsun tüm misafirlerimize yabancı dil eğitim almış uzman şoförlerimiz ile haftanın her günü ve her saatinde araç kirala hizmeti vermekteyiz. 7/24 sat boyunca hizmet veren araç kiralama firmamızda hizmet almak için 2-3 saat önceden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.   Araç kiralama konusunda her türlü ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunan firmamız sıfır kilometre, son model araçları ve iğ eğitim almış şoförleri ile ihtiyaçlarınıza kaliteli ve güvenilir çözüm üretiyoruz.

Lüks Araç Kiralama

Araç kiralama hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firmamız lüks araç kiralama hizmetinde de çok iyi konumdadır. Şehir içi ya da şehir dışı iş seyahatleriniz ve iş toplantılarınızda ya da herhangi bir etkinlik ya da organizasyonlarda ihtiyacınız olan lüks araç kiralama rahatlığını firmamız aracılığı ile yaşayabilirsiniz.  Ayrıca lüks araca sahip olmak herkese kısmet olmayabilir. Ancak firmamızın size tanıdığı lüks araç kirala fırsatından fırsatında bu rahatlığa kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.  Araç kiralama firmamız bünyesinde en son teknoloji ile üretilmiş farklı model ve markalarda lüks araçlar mevcuttur.

 

Araç Kiralama Hizmetlerinde Bir Numarayız

Araç kiralama hizmetlerinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biride havaalanı transfer hizmetleridir. Firmamızın sizlere özel olarak sunmuş olduğu havaalanı transfer hizmetleri sayesinde havalanmış seyahatlerinizi lüks özel şoförlü araçlarımız ile uygun fiyata gerçekleştiriyoruz.  Araç kiralama konusunda hedefimiz araç kiralama konusunda yıllar boyunca süregelen yenilikçi ve lider firma yönünde bize destek veren siz değerli müşterilerimizi memnuniyetidir. İş seyahatleri kurumsal seyahatler, tatil aile gezileri ya da turizm amaçlı gezilerinizde taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilme mücadelesi içindeyiz.

FIAT EGEA 1.6
₺467/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
HONDA CIVIC

HONDA CIVIC

Sedan
₺534/GÜNLÜK
Dizel/Benzin
Otomatik
tüm kiralık araçlar