Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Bayburt Merkez Araç Kiralama

Bayburt Merkez Araç Kiralama

Bayburt merkez araç kiralama firmaları arasında hizmet veren ekibimizin en büyük amacı, müşteri memnuniyetini üst safhada tutmaktır.  Vermiş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetlerde siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu dönüşler ekibimizin işe olan motivasyonunu artırmaktadır. Araç kiralama sektöründe bizlere göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve özenden dolayı siz değerli müşterimize minnet ve şükranlarımızı buradan bildirmek isteriz.  Araç kiralama hizmetlerimizi çalışma hayatımıza başladığımız günden tutup şirket olma hayatımıza kadar olan tüm tecrübelerimizi sizlere aktarmış olmamız sizlere araç kiralama hizmetlerinde pozitif etki yapmaktadır.

Araç Kiralamak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Yaşadığınız yerde ya da başka şehirde ihtiyacınıza uygun aracı satın almaksızın aynı rahatlığı ve güveni bir arada yaşayarak işlerinizin rahatlıkla görmenizi sağlayan hizmet türüne araç kiralama denilmektedir. Fakat araca ihtiyacı olan herkes araç kiralama hizmeti alamamaktadır.  Çünkü araç kiralamak için gerekli şartlar ve prosedürler bulunmaktadır. Müşterilerimizin araç kiralayabilmesi için en az 20 yaşında olması  ve sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca en az 3 yıl sürücü deneyimi bulunması gerekmektedir. Sigorta gibi mali sorumluluklar belli araçlar için yaş sınırı koymaktadır. Ekonomik seviyede bir araç için 21 yaş şartı varken, orta ya da üst seviye için 25 ve daha üst seviyedeki araçlar için de 28 yaş sınırı konulmuştur. Eğer kiralanacak araç birden çok kişi tarafında kullanılacaksa sözleşmede ikinci ya da üçüncü sürücülerinde yer alması gerekmektedir. Aksi takdirde olası kazalarda kasko geçersiz sayılmaktadır.  Bayburt merkez araç kiralama süresi minimum bir gün olarak belirlemektedir.

Kiralık Araçlar Ceza Yerse Ne Olur?

Kiraladığınız araçlara yolculuk esnasına sürücüden kaynaklanan hasarlar ya da trafik cezası gibi olası olumsuzluklarda karşılık adı altında kredi kartınızdan belirli miktarda teminat talep edilmektedir. Daha sonra aracı teslim ettiğinize alınan bu teminat size tekrar iade edilmektedir.  Kiralanan araçlarının hemen hemen hepsi Bayburt merkez araç kiralama firmamızın kasko sigortasına teminatlıdır.

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız