Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
 Denizli Araç Kiralama

 Denizli Araç Kiralama

Denizli araç kiralama sektörüne adım attığı günden bu yana her geçen gün de hizmet ağını yenileyip geliştiren Denizli ar kiralama, yılların kazandırdığı deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzman kadrosu ile oto kiralama hizmeti veren kurumsal firmamız haftanın her günü 7/24 saat boyunca her türlü ihtiyaca uygun araçları kiralama hizmetini yapmaktadır. Firmamız bünyesinden yer alan bütün araçlar temiz bakımlı sıfır kilometre marka araçlardır.

Denizli Araç Kiralama Her Türlü İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor

Otomobil fiyatlarının artış gösterdiği günümüzde araç kiralama sektörü de bir hayli gelişmeye başladı. İnsanlar araç fiyatlarının bir hayli artması nedeniyle kendi araçlarını satıp, ya toplum taşıma araçlarını tercih etmeye başladı ya da araca ihtiyacı oldukları zamanlarda ara kiralama firmalarından araç kiralayarak, araç ihtiyaçlarını gidermektedirler.   Yapılan araştırmalara göre otomobil üretici firmaların bu konuda bir hayli endişeli olduğu ve insanlarında araç satın almak yerine araç kiralama yöntemine başvurdukları sonuçlandı.

Denizli oto kiralama da bu sektöre adını yazdıran firmalardan biridir. Oto kiralama firmamızda yer alan tüm araçlarımız sıfır model ve marka araç olup, temiz ve bakımlı olarak kiralanmaktadır. Oto kiralama sektöründe güven ve müşteri memnuniyeti çok önemli bir husustur. Oto kiralama firmamız da müşteri memnuniyeti ve güvenirlik ışığında faaliyetlerini sürdürmektedir. Oto kiralama firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar manuel ya da otomatik vites olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır.   Kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimizi isteklerine göre hizmet vermekteyiz.

Bünyemizde oto kiralama konusundan verdiğimiz tüm hizmetlerimizi garantilidir. Kurumsal kimliğe bağlı olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetler uygun fiyat politikası ışığında siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. A kaliteli hizmet anlayışımızla ve son model, sıfır kilometre bakımlı araç filomuz ile araç ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılayabilirsiniz.   Firmamız kiralama sonrasında tüm araçlarımız temizlenip bakımdan geçtikten sonra yeni müşterisine teslim etmektedir. Gönül rahatlığı ile Denizli araç kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamızda kiraladığınız her türlü araçlarla ilgili hiçbir sorun yaşamamanız adına tüm araçlarımızın tamamı kasko ve sigortalıdır.  Yedi yirmi dört saat yol yardım ve kasko güvencesi ile tüm seyahatlerinizi güven içerisinde tamamlayacaksınız. Sizin ailenizi ya da şahsi işlerinizi problemsiz ve en ufak bir soruna maruz kalmadan rahat bir şekilde halletmeniz, firmamızın ilkeleri arasında yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde hizmet veren müşteri ilişkileri yönetimimiz siz değerli müşterilerimizin,   firmamızın ve kiralama yapılacak bütün araçlarımız ile ilgili bütün istek ve beklentileri yazılı belge şeklinde takip ederek çözümlemektedir. Firmamız bünyesinde yer alan iletişimi formuna siz değerli müşterilerimizden gelen talep ve beklentilerinizin belli zamanlarda sonuçlanabilmesi için gerekli takibi yaparak, sizlere her türlü bilgi ve desteği sağlamaktayız Müşteri ilişkileri yönetimimiz ile yaptığımız düzenli görüşmeler yaparak,   siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri yenileştirmek ve hizmet ağımızı geliştirmek için çözümler ararız. Müşteri ilişkileri olarak ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin şikâyetlerini çözümlemek değil, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, hiçbir şekilde sizlerde şikâyet almamak ve sizlerin taleplerinden ödün vermeden araç kiralama hizmeti vermektir.

Kaliteli, Güvenilir ve Uygun Fiyat Garantisi İle Denizli Oto Kiralama

Siz değerli müşterimize sıfır kilometre ve son model aralar içinde araç kiralama fırsatı sunan Denizli oto kiralama kaliteli güvenilir ve uygun fiyat garantisi ile sadece bir telefon uzağınızdayız. Mevcut araç portföyünde ihtiyacınıza göre araç belirleme ayrılacağını sunan firmamız, kiralama sürecinde her türlü güven ve desteği vermektedir. Bireysel ya da kurumsal firmalara bir aydan bir yıla kadar özel fiyatlar ile esnek kiralama hizmeti sunuyoruz. Son model aralarımızı ve yetkili servisimizle araçlarımızın bakımı, sigortası ve kaskosu bizzat firmamıza aittir. Size düşen tek şey kiralama süresi bittikten sonra aracın yakıt deposunu doldurarak, firmamıza teslim etmenizimdir. Ayrıca güveninle ve raht bir yolculuk yapmanız için teknik servisimiz teslimat tarihinden bir gün önce gerekli kontrolleri yaptıktan sonra saraçları teslim etmektedir. Ekonomik araç modelleri ile her keseye, uygun araç kiralama hizmeti sunan firmamızdan haftanın her günü 7/24 saat boyunca araç kiralama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilir veya dilerseniz de internet adresimizden   araç kiralama ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız