Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
Havaalanı Transferleri İçin Neler Yapılması Gerekir?

Havaalanı Transferleri İçin Neler Yapılması Gerekir?

İstanbul için bir gezi planınız ya da iş seyahatiniz var ve sadece havaalanından gideceğiniz yere kadar sizi götürmesi için bir araca ihtiyacınız var işte tamda bize ihtiyaç duyduğunuz nokta burasıdır. İstanbul’a geliş tarihiniz kesinleştikten sonra firmamızı ile irtibata geçip istekleriniz uygun araçları belirterek ve tarih belirterek havaalanında isiz karşılaması için hazır olmasını isteyebilirsiniz. Firmamız bünyesinde sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek birbirinde lüks araçlarımız mevcuttur. Araçlarımız arasında ihtiyacınıza uygun küçük ya da büyük tip araçlarımızı seçebilirsiniz. Kalabalık bir grup ile geliyor iseniz vip araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Vip araçlarımızın yanında lüks araçlar ve ekonomik sınıf araçlarımızda bulunur. Havaalanı transfer hizmetimizde sizi havaalanından alıp gideceğiniz yere kadar güvenli bir şekilde götürüyoruz. Güler yüzlü ve şık görünümlü şoförlerimiz ile size yüksek kalite hizmet veriyoruz.

Havaalanı transferleri hizmetlerimiz nelerdir?

Hava alanına ayak bastığınız andan itibaren şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanmaya başlayacaksınız. Transfer esnasında güler yüzlü personellerimiz ile yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Otele transferiniz sağlandıktan sonra bile bagaj işlemleriniz için elemanlarımız yardımcı olacaktır. Transfer sırasında sizin rahatlığını sağlanırken ihtiyaç duyacağınız tüm detaylar düşünülerek hizmetinizi sunulmuştur.

Havaalanı transferlerinde araç seçimleri

Araç seçimleri tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşir. İsteklerinize bağlı olarak dilerseniz lüks araç kiralama hizmetimizden dilerseniz vip araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz tamamen güler yüzlü ve şık görünümlü personellerimiz ile memnuniyetiniz için sonsuz hizmet sunuyoruz. Ayarlama işlemlerini daha önceden belirtirseniz sorunsuz bir şekilde dilediğiniz aracı seçerek transfer işlemlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Sadece firmamızı arayıp tarih ve saat belirtmeniz yeterli olacaktır. Uçaktan indiğiniz anda sınırsız hizmet garantisi ve memnuniyet sizi karşılamış olur. Araçlarımız ve deneyimli elemanlarımız ile güvenli ve rahat bir transfer sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız