Hemen iletişime geçin → 0543 121 20 44
 İstanbul Esenler Araç Kiralama

 İstanbul Esenler Araç Kiralama

Herkes son zamanlarda uzun yıllar bekleyip çok büyük paralar vererek, araç sahibi olmak yerine araç kiralama firmalarında ihtiyaçları olan aracı zamanında ve ekonomik fiyatlar ile kiralayıp, araç sahibi oluyor. Özellikle ülkemizde revaçta giden araç kirala hizmeti bireysel ve kurumsal müşterilerin her türlü araç ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir, düzeye geldi.   Bildiğimiz gibi bir araç satın almak uzun vadede ve çok büyük paralar vermekle gerçekleşiyor.  Bu alanda yapılan araştırmalara göre özellikle büyük ölçekli şirketlerin uzun vadede bir araç satın almak yerine ihtiyaçlarını uygun özellikte aracı kiralama yöntemleri ile sahip oldukları ve bu sayede maliyetlerini ve masraflarını düşürdüklerini görebiliyoruz.  İstanbul Esenler araç kiralama sektöründe yer alan firmamızda düzenli olarak kiralık araç filolarını yenileyerek,   araç kiralama sektöründe sıfır km, son model marka araçlar ile siz değerli müşterilerimizin her türlü araç ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Sezin memnuniyetinizi müşteri memnuniyetini presi edinen firmamız, araç kiralama konusunda hiçbir zaman ilgi alaka ve yardımlarını sizlerden esirgememektedir.  Firmamızdan ister günlük, ister haftalık, ister aylık isterseniz de, yıllık olarak araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Esenler Aylık Araç Kiralama

İstanbul esenler araç kiralama sektöründe lider konumda olan firmamızdan ihtiyacınıza uygun her türlü uygun aracı aylık olarak kiralayabilirsiniz.  Firmamız kurulduğu günden bu yana çizgisinden dışlına çıkmadan bireysel ya da kurumsal siz değerli müşterilerimize ister 1 ay isterseniz de bir yıl boyunca memnuniyetini ve güvenini ön planda tutarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

İstanbul Esenler Uzun Dönem Araç Kiralama

İstanbul Esenler araç kiralama bireysel müşterilerimizden tutun, büyük ölçekli ya da Kobi gibi kurumsal firmalara kadar tüm kurumsal firmaların araç ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Firma olarak hedefimiz Premium araçları ve Premium hizmetleri ile müşterilerimizin uzun vadeli işi ortağı olmaktır. Araç filomuz en donanımlı son model modellerden oluşmaktadır. Ayrıca kiralama yaptığınız araçta kaza ya da arıza gibi olası problemlerde sizleri mağdur etmeden çözüme kavuşturuyoruz.

 

 

 

Yorum Ekle

e-post adresiniz paylaşılmayacaktır, lütfen boş bırakmayınız